Тернопільська область, Підгаєцький район

Увага! Скликання чергової п’ятдесят третьої сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання.

Дата: 21.08.2020 17:17

ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 22

від  21  серпня   2020 року

Про скликання  чергової  п’ятдесят  третьої

сесії  Підгаєцької  міської  ради сьомого скликання

Відповідно до вимог  статі 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,

скликати  чергову   п’ятдесят  третю  сесію  Підгаєцької  міської ради сьомого скликання  02 вересня  2020 року  о  11.00 год. в залі засідань Підгаєцької  міської ради.

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про виконання міського бюджету за I півріччя 2020 року.
  2. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.
  3. Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади м. Підгайці та уповноваження виконавчого комітету міської ради на виконання певних функцій.
  4. Про затвердження Переліків першого і другого типу об’єктів комунального майна територіальної громади м.Підгайці, які передаються в оренду на аукціоні та без проведення аукціону.
  5. Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради від 09.07.2020 року № 30 31.07.2020 року № 36
  6. Про розгляд звернень підприємств, установ, організацій.
  7. Про затвердження детального плану території м. Підгайці  вул. Шевченка 58К.
  8. Про затвердження детального плану території м. Підгайці  вул. Шевченка 58Л.
  9. Про затвердження детального плану території м. Підгайці  вул. Поповича 10С.
  10. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в  оренду.
  11. Земельні питання.
  12. Про звернення Підгаєцької  міської  ради  щодо законодавчого захисту та підтримки інституту сім’ї, захисту прав жінок та дітей, ефективної протидії домашньому насильству та недопущення агресивного нав’язування суспільству сексуальних девіацій.
  13. Різне.

Секретар   ради                                                Оксана   ШКРУМ