Тернопільська область, Підгаєцький район

12 квітня відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 11.04.2018 16:13

12 квітня 2018 року в Підгаєцькій міській раді відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.  На засіданні заплановано розглянути питання:

• Про сплату земельного податку населенням міста, установами, організаціями та суб’єктами підприємницької діяльності у 2018 році.
  • Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 02.03.2011 року №24.
  • Про заходи по забезпеченню протипожежного захисту об’єктів та житлового сектору на території м.Підгайці у весняно-літній періоди 2018 року.
  • Про підтримання порядку і благоустрою м. Підгайці підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями та власниками комерційних закладів міста.
  • Щодо відбування адміністративних стягнень та виконання кримінальних покарань порушників та засуджених, на яких судом винесено рішення у виді громадських робіт.
  • Про розгляд листа Підгаєцького районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління  з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції від 14.02.2018 року № УП/Т/14/143.
  • Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на квартиру гр. Лисак О.І.
  • Про надання дозволу на проїзд по Майдану Незалежності в м.Підгайцях гр.Тарасу І.А.
  • Різне.