01 грудня 2020 року відбудеться перша сесія Підгаєцької міської ради VIII скликання

Дата: 23.11.2020 14:14

01 грудня 2020 року о 10.00 год. в Підгаєцькому Народному Домі за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,  13  відбудеться перша сесія Підгаєцької міської ради VIII скликання Тернопільського району Тернопільської області.  Про це ідеться у Постанові Підгаєцької міської територіальної виборчої комісії від 17 листопада 2020 року №72.

З постановами  Підгаєцької міської територіальної комісії від 17 листопада 2020 року № 70  «Про реєстрацію Підгаєцького міського голови Тернопільського району Тернопільської області, обраного на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року» та №71 «Про реєстрацію депутатів Підгаєцької міської ради Тернопільського району Тернопільської області, обраних на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року у єдиному та багатомандатних виборчих округах»  можна ознайомитися ТУТ).

Голова Підгаєцької міської територіальної виборчої комісії Р.Хараба