Вітання міського голови Ігоря МЕРЕНИ з Днем Збройних Сил України

Дата: 05.12.2020 08:53

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, волонтери,дорогі ветерани!

Від усієї душі вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Зі святом, яке ми відзначаємо 6 грудня! Нині Україна пишаєтсья своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, в тому числі й мешканців Підгаєччини - істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах, допомагаючи армії як волонтери.

Щиро дякую всім військовослужбовцям Підгаєччини  , які служили в Збройних Силах, захиищали  та продовжують захищати нашу землю від ворогів в зоні АТО, волонтерам за сумлінне виконання конституційного обов'язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані в ході антитерористичної операції. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Бажаю всім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні!

Міський голова                                                                                               Ігор МЕРЕНА