Створимо свято разом!

Дата: 09.12.2020 21:38

ШАНОВНІ СУБ"ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ !

До Нового року залишилось зовсім мало часу! Новорічна ілюмінація стає одним з ключових моментів створення святкового настрою, адже завдяки їй вдається подарувати відчуття казки та чарівних щасливих миттєвостей. Ілюмінація робить вигляд об’єктів торгівлі, послуг, ресторанного господарства оригінальним та незабутнім, створює урочистий настрій у мешканців та гостей міста. Красиво оформлена вітрина також стане відмінним маркетинговим кроком і дозволить збільшити Ваш прибуток у кілька разів!

Виконавчий комітет Підгаєцької  міської ради звертається до суб’єктів господарювання з проханням долучитись до новорічного оформлення нашого міста та до 19 грудня прикрасити фасади своїх будівель, вітрини магазинів святковою ілюмінацією, а також, за можливості, розмістити новорічні прикраси на деревах поблизу своїх закладів. І не зважаючи на певні труднощі, що зумовлює фінансово-економічна ситуація в державі, давайте зробимо усе можливе, аби Підгайці  на свята виглядали  яскраво та охайно, а настрій жителів був піднесеним та святковим, особливо малечі, яка ще вірить у казки та з нетерпінням чекає настання Нового року та Різдва.

Заздалегідь вдячні за допомогу та взаєморозуміння!

Створимо свято разом!