Підгаєцька міська рада висловлює щирі співчуття депутатам Підгаєцької міської ради Аллі та Дмитру Колодницьким з приводу смерті близької людини

Дата: 12.12.2020 12:51

Міський голова Ігор МЕРЕНА, депутатський корпус Підгаєцької міської ради та виконвчий комітет висловлюють  щирі співчуття депутатам  Підгаєцької міської ради  Аллі та Дмитру Колодницьким  з приводу важкої втрати – смерті  близької людини, рідної сестри Дмитра Миколайовича - Галини Миколаївни Колодницької!

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Нехай світла пам'ять про близьку людину назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та знайомих, а Бог подарує їй  вічне життя та спокій .

Вічна пам’ять!