Увага! Скликання позачергової другої сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Дата: 14.12.2020 17:15

П І Д Г А Є Ц Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  14 грудня 2020 року                                                                           № 37

Про скликання позачергової

другої сесії Підгаєцької міської ради

восьмого скликання

Відповідно до п.4 статті 42, п.10 статті 46  «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову другу сесію Підгаєцької міської ради восьмого скликання 17 грудня 2020 року о 10.00 год в залі засідань Підгаєцької міської ради.

П о р я д о к   д е н н и й:

1. Про внесення змін до рішення першої сесії  Підгаєцької міської ради восьмого скликання  від 07 грудня 2020 року № 14 «Про утворення старостинських округів».
  2. Про внесення змін до рішення першої сесії  Підгаєцької міської ради восьмого скликання  від 07 грудня 2020 року № 16 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»
  3. Про внесення змін до рішення першої сесії  Підгаєцької міської ради    восьмого скликання  від 07 грудня 2020 року № 17 «Про затвердження      структури Підгаєцької міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
  4. Про створення відділу культури, туризму, молоді і спорту  Підгаєцької          міської ради.
  5. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Підгаєцької міської ради».

Міський голова                                                  Ігор МЕРЕНА