Увага! Скликання чергової третьої сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання

П І Д Г А Є Ц Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  14 грудня 2020 року                                                                           № 38

Про скликання чергової

третьої сесії Підгаєцької міської ради

восьмого скликання

Відповідно до вимог статті 46  «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову третю сесію Підгаєцької міської ради восьмого скликання 24 грудня 2020 року о 10.00 год в залі засідань Підгаєцької міської ради.

П о р я д о к   д е н н и й:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Підгаєцької територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про внесення змін до бюджетів сільських рад на 2020 рік.
  3. Про міський бюджет на 2021 рік.
  4. Про затвердження Регламенту роботи Підгаєцької міської ради восьмого скликання.
  5. Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Підгаєцької міської ради.
  6. Про створення комунальних установ/закладів Підгаєцької міської ради.
  7.  Про затвердження Плану роботи Підгаєцької міської ради на 2021 рік, в тому числі з підготовки регуляторних актів.
  8. Про надання згоди на прийняття земельних ділянок із державної власності    у комунальну.
  9. Про затвердження Положення про преміювання.
  10. Про розгляд звернень із земельних питань.
  11. Різне.

Міський голова                                                               Ігор МЕРЕНА