Вітання до дня енергетика

Дата: 22.12.2020 18:12

Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, в’язку та соціальної сфери та комфорт в оселях містян. З повною віддачею ви виконуєте свою професійну справу, вкладаючи в неї свої знання, вміння.

Вітання й ветеранам виробництва, які присвятили цій сфері діяльності більшу частину свого життя. Не маючи в арсеналі сучасних технологій, своїм розумом і руками вони забезпечували життєдіяльність міста. Здоров'я, молодості й енергійності вам ще на довгі роки.

А молодим енергетикам бажаємо  постійного професійного зростання, морального задоволення від причетності до великої і важливої справи.

Особлива повага та вдячність нашим  працівникам Підгаєцького РЕМ за сприяння та постійну допомогу у потребах міста, у сприянні в освітленні міста та міської ялинки!

Бажаємо всім  вам впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів на професійній ниві. Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла.

А прийдешні новорічні та різдвяні свята нехай принесуть масу позитивних та яскравих емоцій.

З повагою

міський голова                                                                                                   Ігор МЕРЕНА