До уваги мешканців Підгаєцької територіальної громади!

Дата: 05.01.2021 18:58

Повідомляємо,  що в зв язку із запровадженням карантину Підгаєцька міська рада та підпорядковані їй підприємства, установи, заклади в період  з 08 по 24 січня 2021 року працюватимуть у режимі, визначеному постановою Кабінету міністрів України від 09 грудня  2020 року № 1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Розважальні заходи та дискотеки  у цей період не проводитимуться.

Просимо громадян відповідально  віднестися до  карантинних та обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених цією постановою, звернути увагу на заборону перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, а також перебування в громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих Вас людей.

Бажаємо усім мешканцям нашої громади міцного здоров’я, спокійних і радісних різдвяних свят, родинного тепла і затишку, любові, достатку, смачної куті і веселої коляди!

З повагою, Підгаєцька міська рада