Всіх вітаю зі світлим святом Різдва Христового!

Дата: 06.01.2021 12:26

Дорогі мешканці Підгаєцької міської територіальної громади!

Щороку яскрава Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого чекають цілий рік, як дорослі так і діти. Воно несе кожному з нас добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій та бажань. Воно відзначається на честь народження божественного сина, який викупив гріхи людей своєю смертю і вже більше двох тисяч років несе людству віру в краще майбуття, надію на торжество добра над злом, любов до ближнього та послане Сином Божим зцілення і спасіння.

Скрізь панує чарівна атмосфера очікування дива !

В цей день за святковим столом збирається родина, разом читають молитву та чекають дива.

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогоріч воно стане початком дороги в новий мирний та щасливий рік. Нехай Боже благословення увійде до кожної домівки, а між людьми панують любов і братерство.

Небо і земля торжествують – Христос Рождається. З цим світлим святом вітаю усіх людей. Нехай Різдво буде радісним, нехай кожна родина збереться разом і в добрі, злагоді та мирі славить Добру Новину!

Гарних всім і радісних Різдвяних свят!

З повагою міський голова                                                                                 Ігор МЕРЕНА