Важлива інформація

Дата: 19.01.2021 10:20

Лист - звернення щодо передачі комунальних закладів Підгаєцькій міській територіальній громаді

Керуючись статтями 66, 78 Господарського кодексу України, статтею 89 Бюджетного кодексу України, статтями 43, 60 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Підгаєцька міська територіальна громада просить передати безоплатно у комунальну власність ІІідгаєцької міської територіальної громади Підгаєцьке районне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Підгайціагроліс» (код ЄДОПУО 21152174), розташоване за адресою: 48000, Тернопільська обл., Підгаєцький р-н, місто Підгайці, вул.. Федьковича, будинок 2.

Ознайомитись з листом можна за посиланням: лист - звернення