02 лютого 2021 року відбудеться п'ята чергова сесія Підгаєцької міської ради VIII скликання

02 лютого 2021 року в сесійній залі Підгаєцької міської ради  за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська, 8 відбудеться п'ята чергова сесія Підгаєцької міської ради VIII  скликання. На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про визнання повноважень депутата Підгаєцької міської ради восьмого скликання Тернопільського району  Тернопільської області.

2. Про прийом громадян депутатами Підгаєцької міської ради.

3. Про внесення змін до складу постійних комісій Підгаєцької міської ради.

4. Про виконання міського бюджету за 2020 рік.

5. Про виконання сільських бюджетів за 2020 рік.

6. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

7. Про звернення стосовно вирішення питання зарахування до бюджетів громад податкових надходжень

від сонячних електростанцій приватних домогосподарств та промислових СЕС .

8. Про внесення змін до структури Підгаєцької міської ради, загальної чисельності апарату ради та її                               виконавчих органів.

9. Про затвердження Положень про структурні підрозділи апарату Підгаєцької міської ради.

10. Про внесення змін до Положень та Статутів комунальних підприємств, установ, закладів

Підгаєцької міської ради.

11. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Підгаєцької міської ради.

12. Про встановлення розміру матеріальної допомоги на поховання громадян.

13. Про затвердження старост.

14. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Підгаєцької міської ради.

15. Про надання згоди на прийняття земельних ділянок з державної у комунальну власність.

16. Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території                                  Підгаєцької територіальної громади.

17. Про деякі питання щодо передачі  повноважень міському голові.

18. Про створення Служби у справах дітей Підгаєцької міської ради

19. Про розгляд земельних питань.

20. Різне.

На сесію запрошуються депутати Підгаєцької міської ради.