УВАГА!!! Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Зміни у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій» відбудеться в п»ятницю  29 січня  2021  року у приміщенні Підгаєцької ДПІ  Головного управління Державної податкової служби у Тернопі

Дата: 28.01.2021 14:23

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Зміни у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій» відбудеться в п»ятницю  29 січня  2021  року у приміщенні Підгаєцької ДПІ  Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год..

На запитання платників податків відповідатиме начальник Підгаєцької Державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Тернопільській області Северин Ольга Ярославівна  за номером телефону 03542  (2-11-30).