Хочеш започаткувати чи розвинути сімейний бізнес на Підгаєччині?Стань учасником проєкту!

Хочеш започаткувати чи розвинути сімейний бізнес на Підгаєччині?

КО СОК «ФАЙНІ ҐАЗДИ» пропонує ТОБІ стати учасником проєкту «Підтримка зайнятості у сільській місцевості, що постраждала від пандемії COVID-19 через розвиток малого сімейного бізнесу під брендом «ЩЕДРЕ ОПІЛЛЯ»», що реалізується в  рамках спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

ТИ МАТИМЕШ ЗМОГУ ОТРИМАТИ:
1. Безкоштовну участь у навчальних семінарах з вирощування ягідних культур та лікарських трав.
2. Технологічні карти з вирощування ягідних та лікарських культур, а також економічні розрахунки їх рентабельності.
3. Агрономічний супровід під час вирощування обраних культур.
4. Гарантований збут на вирощену продукцію.
5. Співфінансування на створення нових насаджень в рамках проекту ПРООН.
6. Фінансову компенсацію здійсненних насаджень від місцевої ОТГ.
7. Можливість залучення кредитних ресурсів на пільгових умовах від фінансових структур.
8. Консультації з юридичних та бухгалтерських питань при потребі реєстрації ФОП чи ФГ.

Для отримання детальнішої інформації Тобі потрібно заповнити он-лайн форму - https://forms.gle/D5BVPqgimnARggYdA та взяти участь в одному із наступних інформаційних заходів:
• смт. Козова - 3 лютого 2020 року, 10:00, актовий зал районної бібліотеки
• м. Підгайці - 4 лютого 2020 року, 10:00, приміщення міської ради
• он-лайн презентація - 6 лютого 2020 року, 18:00, Zoom-конференція
• м. Зборів - дата уточнюється

Попередня програма зустрічі:
1. Презентація проєкту розвитку малого сімейного бізнесу під брендом "Щедре Опілля".
2. Перспективи вирощування ягідних та лікарських культур.
3. Підтримка від ОТГ у створенні та розвитку малого та сімейного бізнесу в селах.

Деталі за тел.:  067 955 86 87 – Олеся, ГО «ТАДС»