Електронна петиція про відновлення  пішохідних переходів та встановлення дзеркал!

До Підгаєцької міської ради 31.01.2021 року надійшла електронна петиція жителя міста Підгайці   Тараса Пухайла, а саме: прохання про встановлення (відновлення) пішохідних переходів у центрі міста і встановлення дорожніх дзеркал на виїзді із с. Старе Місто та біля магазину "Гастроном” .

Сьогодні, 01.02.2021 року  петицію було опубліковано на  нашому сайті.

Ознайомитися з текстом та підтримати дану петицію ви можете за посиланням: https://pidgayci-miskrada.gov.ua/petition/1511/

Електронна петиція — це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування, яке обов'язкове до розгляду за умови набрання необхідної кількості голосів.

Відповідно до Закону України про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції»,  електронна петиція до відповідного органу місцевого самоврядування розглядається за умови збору на її підтримку протягом не більш як трьох місяців з дня її оприлюднення такої кількості підписів у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, де проживає:

1. до 1 тисячі жителів - не менше ніж 50 підписів;
  2. від 1 тисячі до 5 тисяч жителів - не менше ніж 75 підписів;
  3. від 5 тисяч до 50 тисяч жителів - не менше ніж 100 підписів;
  4. від 100 тисяч до 500 тисяч жителів - не менше ніж 250 підписів;
  5. від 500 тисяч до 1 мільйона жителів - не менше ніж 500 підписів;
  6. понад 1 мільйон жителів - не менше ніж 1000 підписів.

Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному  веб-сайті органу місцевого самоврядування не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об’єднання - не пізніш як через два робочі дні після отримання такої петиції.
         Якщо петиція не набрала необхідної кількості підписів, її розглядають в порядку, встановленому законом для звернень громадян.