Завершила роботу п'ята сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Дата: 05.02.2021 22:59

Завершила свою роботу п'ята сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання. На другому пленарному засіданні, яке відбулось сьогодні, 05 лютого 2021 року, розглянуто 107 питань порядку денного, 103  з яких стосувалися розгляду питань у сфері земельних відносин.

Прийнято рішення "Про створення комунального підприємства Підгаєцької міської ради "Підгаєцький землевпорядний центр", яке надаватиме послуги у сфері землеустрою.

Депутатами міської ради прийнято звернення до Міністерства охорони здоров’я України, управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації, управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, ТзОВ «Інтес-Буд» щодо здачі в експлуатацію Староміської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, будівництво якої завершено та вже обладнано приміщення, однак амбулаторію до цього часу не введено в експлуатацію.

Затверджено старостою Поплавського старостинського округу  Підгаєцької міської ради гр.Кучму Віру Михайлівну, колишнього секретаря Поплавської сільської ради. Старосту введено до складу виконавчого комітету Підгаєцької міської ради.