Завершила роботу п'ята сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Завершила свою роботу п'ята сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання. На другому пленарному засіданні, яке відбулось сьогодні, 05 лютого 2021 року, розглянуто 107 питань порядку денного, 103  з яких стосувалися розгляду питань у сфері земельних відносин.

Прийнято рішення "Про створення комунального підприємства Підгаєцької міської ради "Підгаєцький землевпорядний центр", яке надаватиме послуги у сфері землеустрою.

Депутатами міської ради прийнято звернення до Міністерства охорони здоров’я України, управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації, управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, ТзОВ «Інтес-Буд» щодо здачі в експлуатацію Староміської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, будівництво якої завершено та вже обладнано приміщення, однак амбулаторію до цього часу не введено в експлуатацію.

Затверджено старостою Поплавського старостинського округу  Підгаєцької міської ради гр.Кучму Віру Михайлівну, колишнього секретаря Поплавської сільської ради. Старосту введено до складу виконавчого комітету Підгаєцької міської ради.