Робоча зустріч по питанні проведення вуличного освітлення в селі Голгоча та селі Волиця

Дата: 08.02.2021 18:35

Першочерговим завданням для керівництва міської громади на сьогоднішній день є роботи по встановленню освітлення та ремонт доріг у населених пунктах Підгаєцької міської територіальної громади.

08 лютого 2021 року міським головою Ігорем Мереною проведено робочу зустріч із проектантами по питанні щодо виготовлення проектно-кошторисної документації для  проведення робіт з вуличного освітлення, проведення реконструкції та відновлення мереж освітлення  та приєднання до електричних мереж частини населеного пункту с. Голгоча. Населені пункти с. Голгоча із населенням 1655 чол. та с. Волиця 237 чол., маючи інфраструктурні об’єкти : школу, садочок, амбулаторію, клуб, бібліотеку на сьогоднішній день не освітлюються. Тому, безперечно важливим питанням, що знаходиться на контролі у міського голови – це освітлення вулиць згаданих територій.