Актуальна інформація щодо стану доріг станом на 16.00год. 15 лютого 2021 року

За дорученням  Підгаєцького  міського голови  Ігоря Мерени та  завдяки спільній координації дій представників Агрохолдингу «Контінентал Фармерз  Груп » , агрофірми « Прикарпаття», ПП "Качан-07", ТОВ" БМ-БУД"  , КП"Підгайці-Водоканал",місцевих аграріїв та активних мешканців  сіл було організовано  роботи по розчищенню доріг громади від снігу та снігових заметів.

Для розчищення комунальних доріг, під»їздних  доріг до населених пунктів  на території  Підгаєцької  міської територіальної громади  була задіяна спецтехніка як агрофірм так і місцевих мешканців.

Тож велика подяка  старостам , депутатам та жителям громади за співпрацю, надану спецтехніку  та  за бажання долучитися до ліквідації наслідків снігової стихії.

Приємно відзначити,що у даному питанні ми працюємо скоординовано та злагоджено на добробут нашої громади!

Роботи проводяться постійно для забезпечення безперешкодного та безпечного руху для  мешканців громади.

Станом на 15 лютого розчищено дороги до сіл громади, по деяких напрямках - роботи тривають і надалі…

Село Гнильче: роботи по прогортанню тривають, допомогу надає агрофірма Контінентал, «Прикарпаття», місцевий мешканець- Кудла Є.Лагойда М

Бронгалівка -Михайлівка- Вага : працює техніка  агрофірми Контінентал

Юстинівка- роботи завершено , надала  допомогу агрофірма  ПП "Качан-07"   та місцевий аграрій  Ружницький Є.

Поплави-Степове- Сонячне : роботи тривають

Фото без описуФото без опису

Сільце – вулиці, під"їзди  до школи  - розчищено  технікою   Пельц  І.  та  Рудого  Р(Старе Місто)

Старе Місто- розчищено технікою Контінентал Фармерз Груп та місцевими мешканцем  Р.Рудим

Боків – місцевий мешканець  Василь Палій

Затурин- агрофірма Контінентал, село Заставче- Ігор Мороз, ТОВ"БМ-БУД",місцевий житель Богдан Волошин

Мирне- агрофірма Контінентал , місцевий мешканець Верцюх  М.

Носів - агрофірма Прикарпаття  та Контінентал

Новосілка- Ружницький  Є.

Вербів- Боднарчук  Я.,Боднарчук М

Фото без описуФото без опису

Мужилів- агрофірма Контінентал , місцевий мешканець Мохун  В.

Угринів – місцеві мешканці- Баландюк  Р., Лущак В.,Ярема І., Снятовський С.- надано пальне.

Місто Підгайці-  КП «Підгайці-Водоканал»

Шановні мешканці Підгаєцької громади! Наполегливо просимо Вас з розумінням поставитись до ситуації, яка склалася на дорогах на сьогоднішній день. Дорожня служба, а також інша техніка працює у режимі 24/7, але у зв’язку із постійними заметами, дорогу одразу після очистки знову перемітає . Тому просимо Вас не залишати свої домівки на транспортних засобах без нагальної потреби. Бережіть себе і не випробовуйте долю!