УВАГА! ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ПІДГАЄЦЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНИЙ!!!

УВАГА! ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНИЙ!!!

Оголошення для громадян щодо тимчасового обмеження

прийому громадян у Підгаєцькій міській раді

Шановні жителі громади, відвідувачі ОТГ!

Відповідно до  Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” проведення особистих прийомів громадян тимчасово обмежено  до особливого розпорядження.

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян у приймальні Підгаєцької міської ради обмежено.

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення поштою, надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет, а також подання усного звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Задля збереження здоров’я відвідувачів та співробітників міської ради , інформуємо, що з четверга , 18 лютого  2021 року, запроваджуються додаткові обмеження під час прийому громадян в нашій установі.

Розпорядження міського голови

E-Mail адреса: 04058462@mail.gov.ua