Вже зараз треба озирнутися у вчора, щоб зрозуміти ,як жити далі! Схилімо свої голови перед подвигом ГЕРОЇВ!

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі громади!

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні ! В цей день  ми схиляємо свої голови  на знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Більшість із них - сильні, свідомі, освічені люди, представники різних професій, справжні патріоти своєї держави. Вийшовши на Майдан, вони прагнули справедливості, чесності та гідного життя.

Всіх їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній, незалежній країні. Вони гинули, та не здавались.

Ця дата назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014 – ий рік.

Сьогодні ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії.

Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, щиро бажаю всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі за краще майбутнє своєї країни, своїх дітей і онуків.

Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

Але боротьба за право жити у справді європейській країні, яка розпочалася на Майдані, триває й досі, тепер на Сході України. Саме подвиг Небесної Сотні надихнув сотні тисяч українців на боротьбу із зовнішньою агресією. Завдяки їхній самопожертві ми маємо унікальний шанс змінити країну на краще.

Вистояти, зберегти державу ми зможемо лише за умови, коли будемо згуртованими.

Ми віримо, що Україна житиме в мирі, розвиватиметься та рухатиметься в обраному європейському напрямку.

Як би не було складно, які б ще випробування не випали на нашу долю, переконаний  — попри всі труднощі та виклики ми переможемо!

Слава Україні! Слава її Героям!

Міський голова                                                                        Ігор МЕРЕНА