Відбулися загальні збори Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України.

Дата: 19.02.2021 19:48

Сьогодні заступник міського  голови з питань виконавчих органів Ірина МИРНА  взяла  участь в загальних зборах Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України.

На зборах обговорено проблемні питання, які стосуються поточної діяльності органів місцевого самоврядування: про обслуговування доріг між населеними пунктами, про сплату ПДФО суб’єктами господарювання не за місцем ведення діяльності, а за місцем реєстрації, про пропозицію щодо збільшення зарахування ПДФО в місцеві бюджети з 60 % до 80%, про перевезення громадян в межах громади, про проблеми фінансування медичної сфери, про передачу об’єктів районної власності територіальним громадам та інші.

Також на засіданні було розглянуто питання обрання голови Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, створення Секції секретарів місцевих рад Тернопільсього РВ АМУ,направлено Звернення до Правління Асоціації міст України