Свій День народження святкує начальник відділу-головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення міської ради Любомира Кріпка

Дата: 22.02.2021 09:19

Шановна Любомиро Михайлівно!

Щиро вітаю  Вас із Днем народження! Бажаю ,щоб Ваш життєвий шлях був довгим і світлим. Нехай поруч завжди будуть надійні й щирі друзі, близькі й дорогі Вам люди. Нехай завжди Ваш дім обминають тривоги й негаразди, а в родині панує любов, затишок, добробут і спокій.

Нових Вам досягнень та здобутків, гідною винагородою яких стануть повага та довіра. Нехай усі Ваші задуми реалізовуються, а добрі справи множаться славою та непохитністю. Зичу Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги. Зі святом!

З повагою

Міський голова                                                                                                           Ігор МЕРЕНА