Зголошення на "ягідні" семінари кластеру "Щедре Опілля"

Зголошення на "ягідні" семінари кластеру "Щедре Опілля"

Хочете навчитись ефективно вирощувати малину, суницю, обліпиху чи лікарські трави?
Запрошуємо Вас взяти участь у серії навчальних семінарів з технології вирощування ягідних культур та лікарських трав.

Семінари відбуватимуться у актовому залі районної бібліотеки, вул. Гвардійська 6, смт. Козова.
Час проведення:
21 лютого 13:00 - "Малина ремонтантна та літня – від вирощування до збуту" (модератор - Василь Вега)
27 лютого 11:00 - "Обліпиха – від вирощування до збуту" (Федір Прима)
28 лютого 13:00 - "Суниця садова – від вирощування до збуту" (Борис Карабанов)
3 березня 11:00 - "Культивовані лікарські трави та дикороси – від вирощування до збуту"

На прохання місцевих жителів заплановані також додаткові комплексні семінари "Вирощування ягідних культур". Графік узгоджується:
м. Зборів, сесійний зал у будинку культури - 7 березня 13:00 (Василь Вега)
м. Підгайці - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)
с. Городище - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)
с. Купчинці - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)
с. Золотники - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)
с. Саранчуки - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)