Участь в онлайн –конференції за уастю міста -партнера Strzegom

Дата: 25.02.2021 16:32

Сьогодні заступник міського голови з питань виконавчих органів Ірина Мирна та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ірина Баран  взяли участь в круглому столі в рамках реалізації  завдань державної політики у сфері забезпечення якості освіти та освітньої діяльності у закладах освіти Тернопільської області на тему: «Забезпечення доступної та якісної освіти в умовах реалізації адміністративно-територіальної реформи», яка відбулася  25 лютого 2021 року о 14:00 з використанням платформи zoom.us.

В онлайн –конференції також  взяли участь та поділилися Європейським досвідом  з розбудови якісної школи наші партнери з  міста  Strzegom Збігнєв СУХИТА, бурмістр міста Strzegom , Ельжбета СМИК, директор школи №2 імені Миколи Коперника міста Strzegom (Польща).

Під -час круглого столу було обговорено-

• питання про спільне розуміння якості освіти: практичний досвід щодо удосконалення освітніх і управлінських процесів.
  • Запровадження фінансової автономії закладів освіти – необхідний чинник розбудови якісної школи.
  • Співпраця територіальних громад задля розбудови якісної освіти області.