Твоя,Кобзарю,слава не вмре ,не загине...Заходи з нагоди вшанування річниці Дня народження Тараса Шевченка

«Твоя, Кобзарю, слава не вмре не загине…»

Ім’я Тараса Шевченка стало символом України. Його називають провісником  нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду.

Вже традиційно у перші весняні дні ми відзначаємо річницю дня народження Т.Г. Шевченка.

Запрошуємо усіх 09 березня 2021 року  о 15 год взяти участь у заході з нагоди 207 –ї річниці від Дня народження Кобзаря «Твоя, Кобзарю, слава не вмре не загине…».

Місце проведення: будинок культури Підгаєцької міської ради.