Центральна бібліотека для дітей Підгаєцької ЦБС  Підгаєцької міської ради отримала благодійну допомогу у вигляді книг із акції «Допомога з каталогу».

Дата: 05.03.2021 19:18

Сьогодні діти БФ «Світ дітей» відвідали дитячу бібліотеку та ознайомилися з новими надходженнями цікавих книг, які поповнили полиці бібліотеки за сприяння БФ «Світ дітей». Полиці бібліотеки поповнилися різноманітними виданнями за темами та жанрами, тож кожен читач зможе знайти цікаве і корисне. Дітей захопило гортання сторінок нових кольорових книг. Адже з кожною книгою вони поринали в новий дивовижний та захоплюючий світ.

Помандрувавши сторінками книг діти взяли участь у майстер класі по виготовленні фруктових шашликів. На завершення якого діти ласували фруктовими смаколиками, які зробили власноруч.