Зі словами вдячності Together for Ukraine Foundation

Дата: 11.03.2021 15:47

КНП «Підгаєцька міська центральна лікарня» Підгаєцької міської ради – це базовий медичний заклад Підгаєцької міської територіальної громади, який обслуговує на сьогоднішній день біля 17 тис. мешканців громади. Питання зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я  є пріоритетними при формуванні основних засад розвитку громади.

11 березня 2021 року КНП «Підгаєцькій міській центральній лікарні» Підгаєцької міської ради Володимиром Богайчуком – заступником міського голови Збаразької міської територіальної громади, Русланом Полікровським – пастером Євангельської церкви презентовано надзвичайно потрібні та стратегічно важливі апарати: пересувний палатний ренгенапарат та оцифровувач  ренгензнімків.  Апарати придбано та передано від благодійного фонду Together for Ukraine Foundation.

Ірина МИРНА від імені міського голови Ігоря МЕРЕНИ та  головний лікар КНП «Підгаєцька міська центральна лікарня» Підгаєцької міської ради Ігор КУШНІР висловловили  слова вдячності організаторам та благодійникам. Нехай усі добрі справи до Вас повернуться сторицею. Результат Вашої праці – це вдячність пацієнтів та визнання громадськості! Божого благословення у кожне вдячне серце, у кожну Вашу родину та домівку!!! Раді будемо подальшій співпраці!!! Гостинно запрошуємо до Підгаєцького краю!!!!