Пропонуємо усім бажаючим подати Заявку на отримання фінансової підтримки від кластеру "Щедре Опілля"

Дата: 13.03.2021 08:46

???????????? Потрібна фінансова підтримка, щоб почати вирощувати малину, суницю , обліпиху лікарські трави

Пропонуємо Вам подати заявку  на отримання фінансової підтримки створення Ваших насаджень та долучитись до кооперативів ,що є партнерами проекту.

???? Заявку на отримання фінансової підтримки від кластеру "Щедре Опілля" можна подати в онлайн режимі за наступним посиланням:

???? або в паперовій формі за адресою: м. Тернопіль, вул. Шишкевича 8 В.

???? Підтримку може отримати, як ФОП, ФГ так і пересічне домогосподарство з території на якій діє Проєкт (Козівський, Бережанський, Зборівський та Підгаєцький райони)

Подача заявок: до 15 березня 2021 року;

Ініціатива підтримана у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Контактний номер телефону для уточнення деталей - 067 955 86 87 (Олеся, Тернопільська аграрна дорадча служба)