Дякуємо за Україну! З днем добровольця!

Дата: 14.03.2021 13:26

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ!

Від себе особисто, від імені депутатського корпусу міської  ради та громади Підгаєччини вітаю Вас з Днем українського добровольця.

Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора.

Ви приклад патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління, так як і наше покоління виховувалося на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії.

Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюю щиру вдячність вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують вам міцним тилом і оберігають ваше життя щирими молитвами.

Я сердечно вітаю вас та бажаю миру, витримки, здоров’я вам та вашим сім’ям! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, нехай Богородиця захистить вас від ворожої кулі, а Господь допоможе перемогти у війні.

Щастя Вам, наші лицарі, Божої ласки та козацького здоров’я!

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

Міський голова                                                              Ігор МЕРЕНА