Увага! Відбудеться семінар - нарада щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів , агрохімікатів та інших засобів захисту рослин , попередження загибелі бджіл від отруєнь пестицидами.

Дата: 15.03.2021 08:49

18 березня  2021 року (четвер) о 11.00 годині , в актовому залі Підгаєцької  міської ради  відбудеться  семінар - нарада щодо дотримання  законодавства в частині використання пестицидів  , агрохімікатів  та інших засобів захисту рослин , попередження загибелі бджіл від отруєнь пестицидами.

Запрошуємо взяти участь в нараді представників  органів місцевого самоврядування , суб’єктів господарювання , що займаються бджільництвом , представників громадських  організацій , бджолярів , суб’єктів господарювання ,що здійснюють діяльність  у сфері вирощування сільськогосподарських культур .