Аналіз доходів загального фонду Підгаєцької громади в порівнянні з територіальними громадами Тернопільщини за січень-лютий 2021 р.

Дата: 18.03.2021 20:48

40 територіальних громад продемонстрували позитивну динаміку та  ще 15 громад нашої області мають негативну динаміку власних надходжень загального фонду за вказаний період.

Щодо доходів у розрахунку на 1 мешканця громади, то середнє значення по області склало 503 грн/особу та у 24 громад даний показник вище середнього.

Для кращого сприйняття аналітики громади розподілено на групи за чисельністю населення, що дозволить більш коректно порівнювати показники громад.

Структура власних надходжень загального фонду за січень-лютий 2021 р. виглядає наступним чином: доля ПДФО – 58% (за 2020 рік - 63%), єдиний податок – 25% (за 2020 рік -16%), податки на майно – 12% (за 2020 рік - 11%), акциз – 3% (за 2020 рік - 7%), інші – 2% (за 2020 рік - 3%). У першому кварталі структура ще буде суттєво мінятися, а пов’язано це в першу чергу з календарем платежів. Також потрібно зважити, що торішня аналітика по громадах покривала тільки 70% надходжень, а решта 30% доходів збиралися на території необ’єднаних громад.