Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

начальника служби у справах дітей Підгаєцької міської ради

Підгаєцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади начальника  служби у справах дітей Підгаєцької міської ради.

Вимоги до кандидатів:

Громадянство України.

Вільне володіння державною мовою.

Освіта  - вища педагогічна освіта, ступінь вищої освіти не  нижче магістра

Досвід роботи -  досвід служби в органах місцевого самоврядування або  на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” не  менше 5 років.

Знання сучасних інформаційних технологій: володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Знання законодавства: знання чинного законодавства України.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік (в електронному вигляді на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);

Строк подання документів – 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою:

48000, м. Підгайці,  вул. Бережанська, 8.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                Ірина БАРАН