Ваша робота – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги

Шановні працівники комунального підприємства

«Підгайці -Водоканал»!

У день вашого професійного свята від себе особисто та від імені  депутатського корпусу Підгаєцької міської ради,жителів громади шлю найщиріші вітання!

Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок та  комфорт.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства.

Сьогодні важко уявити життя громади без цілодобової роботи цієї  служби.

Працівники комунального підприємства невтомно піклуються, щоб у домівках була вода,  щоб тішили око прибрані вулиці та  двори.

Сьогодні  говорю вам щире спасибі за:

весняні клумби та великодній декор міста;літній фонтан та різнобарвні дитячі майданчики;за чисті вулички міста, за освітлені вечори;

за зимові безсонні ночі у боротьбі із сніговою казкою;

Міський голова                                   Ігор МЕРЕНА