Марта КОЗАК – поетичний бренд Підгаєччини

Дата: 19.03.2021 15:18

Марта Козак – поетичний бренд Підгаєччини

19 березня 2021 року заступник міського голови з питань виконавчих органів Ірина МИРНА взяла участь у  зустрічі-презентації віршів Марти Козак з літературного альманаху «Політ моїх думок».

Марта Козак – це творча особистість з великим доробком поетичних творів, це музично грамотна та трепетна людина з великим серцем і багатою душею. Сьогоднішня презентація зібрала чималу аудиторію поціновувачів поетичного слова та авторської пісні.  Символічно, що ця зустріч відбулася у перший тиждень Великого посту, адже більшість творів молодої людини на релігійну тематику. Теми, підняті у поезії ,торкаються струн людської душі, викликають сльози на очах та  мурашками по тілу слухача. Слова, що описують душевність заходу ,зайві відео та фотоматеріали говорять без коментарів….

Прислухаймося….