Зміна місця розташування міської ради та її виконавчих органів

До відома мешканців територіальної громади

Шановні громадяни! Інформуємо вас про те ,що керівництво Підгаєцької міської ради та наступні відділи :

Відділ  організаційного  забезпечення, документообігу, кадрової роботи

–   керівник Кидонь В.О

Архівний сектор

–   керівник Нискоклон Д,Ю

Сектор інформаційно-програмного забезпечення

-керівник Кріпкий А.В.

Відділ з питань земельних відносин,охорони навколишнього середовища

- керівник Тадра М.Я

Відділ з питань комунальної власності, транспорту, благоустрою,   містобудування, архітектури, інфраструктури, капітального будівництва, цивільного захисту  і охорони праці

– керівник Рудий М.В.

Відділ юридичного забезпечення

–керівник  Пенкальська  С.Ю

Відділ економічного  розвитку, інвестицій, розвитку підприємництва, сільського господарства та фермерства

- керівник Погребнюк М.К

Сектор Прес-служба знаходяться за адресою вул..Шевченка ,39 (в приміщенні колишньої районної державної адміністрації )

Увага!

У зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо  тих, хто бажає звернутися до органів влади , скористатися засобами індивідуального захисту (маски,рукавички), без крайньої необхідності утриматися від відвідування до кінця дії карантинних обмежень. Звертаємо увагу ,що у розділі Е-Сервіси на сайті Підгаєцької міської  ради  за посиланням https://pidgayci-miskrada.gov.ua/eservisi-21-13-11-23-03-2021/ ви можете скористатися відповідними електронними сервісами для отримання необхідної інформації та послуг . Вдячні за розуміння!