15 березня 2021 року розпочали свою роботу окружні прокуратури Тернопільської області

Дата: 24.03.2021 11:00

Наказом Генерального прокурора від 17.02.2021 № 39 «Про окремі питання забезпечення початку роботи окружних прокуратур» затверджено перелік і територіальну юрисдикцію шести окружних прокуратур Тернопільської області.
Бережанська окружна прокуратура з місцезнаходженням у місті Бережани Тернопільської області за адресою: вул. Пирогова, 5а.

Бучацька окружна прокуратура з місцезнаходженням у місті Бучач Тернопільської області за адресою: вул. Міцкевича, 10А.

Кременецька окружна прокуратура з місцезнаходженням у місті Кременець Тернопільської області за адресою: вул. Словацького, 6а.

Теребовлянська окружна прокуратура з місцезнаходженням у місті Теребовля за адресою: вул. 22 січня, 14.

Тернопільська окружна прокуратура з місцезнаходженням у місті Тернопіль за адресою:  бульв. Тараса Шевченка, 7.

Чортківська окружна прокуратура з місцезнаходженням у місті Чортків за адресою: вул. Горбачевського, 4.

Детальніше ознаьомитися з листом можна за посиланням: лист Підгаєцькому міському голові