Міський голова Ігор МЕРЕНА провів засідання виконкому

Дата: 26.03.2021 17:56

26 березня  2021 року в актовому залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету , яке пройшло під головуванням міського голови Ігоря МЕРЕНИ. Із 30 ти членів виконкому у засіданні взяли участь-26. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому схвалили ряд програм та положень, які регулюють діяльність виконавчих органів та їх  структурних підрозділів. Підтримали бюджетне рішення :  схвалили Бюджетний регламент! Серед проєктів  програм члени виконкому схвалили та рекомендували винести на розгляд сесії такі -

• Програму КНП" Підгаєцька міська лікарня"
  • Програму відзначення 30-ї річниці Незалежності України
  • Програму розвитку футболу в Підгаєцькій територіальній громаді
  • Програму "Захисник Вітчизни"
  • Програму Соціального захисту
  • Програму розвитку культури, туризму, реалізації молодіжної політики, національно-патріотичного виховання
  • Програму " Сільський розвиток»

На засіданні розглянуто та  затверджено перелік  адміністративних послуг,інформаційних та технологічних карток до них .Ці послуги  будуть надаватися через відділ ЦНАП Підгаєцької міської ради.

За ініціативи міського  голови Ігоря МЕРЕНИ члени виконкому  підтримали та  винесли на розгляд чергової сесії Підгаєцької міської ради  звернення до голови  Тернопільської районної ради та голови ОДА щодо передачі деяких комунальних установ  в громаду.

Серед важливих питань також  було затверджено склад комісії ТЕБ НС , Положення по цивільному захисту в громаді та  питання благоустрою на території громади.

З усіх проектів рішень  прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту ,будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті міської ради. Загалом, під час  засідання було розглянуто 18 питань порядку денного.