ДБАТИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ СТАЄ ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ!

Дата: 27.03.2021 17:06

Дбати про благоустрій стає доброю традицією ! Весна в селі Сільце розпочалася з наведення порядку на кладовищі! Господарі осель чепурять двори,городи,сади,щоб було чисто й охайно в обійсті! Дбає про благоустрій у своєму селі і Ірина Куцибала ,староста Сільцівського округу: «Сьогодні приємно писати про те, як жителі с.Сільце з відповідальністю поставились до прибирання території сільського кладовища. У прибиранні взяли участь і молодші і старші жителі. Прибрана велика територія. Зроблена хороша справа. Приємно оглядати результат роботи. Всім велике спасибі, в тому числі і тим жителям, які допомогли коштами. На цьому роботи по брагоустрою в селі не закінчуються, тільки би сприяла погода. На наступний раз чекаємо на інших жителів села.»Благоустрій ще не закінчився ,роботи триватимуть і надалі!