Міський голова Ігор Мерена разом із проєктантами ТОВ "Експерт плюс" обстежили стан дороги місцевого значення Жовнівка-Коржова

Дата: 01.04.2021 16:13

31 березня 2021 року відбувся робочий візит міського голови Ігоря Мерени до сіл Носів, Рудники та Литвинів . Міський голова разом  із проєктантами  ТОВ "Експерт плюс»  візуально  обстежили  стан автомобільної дороги загального користування місцевого значення  C200101 Жовнівка- Коржова .

Замовником проведення поточного ремонту  дороги  є Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА, а виконавець даних  робіт буде визначено шляхом проведення тендеру. Проєктною документацією буде передбачено, яку саме частину дороги відремонтують.
    Також міський голова Ігор Мерена поспілкувався із місцевими жителями села Рудники щодо актуальних проблем.