02 квітня 2021 року розпочала роботу шоста чергова сесія Підгаєцької міської ради

02 квітня 2021 року розпочала свою роботу шоста чергова сесія Підгаєцької міської ради. На розгляд  сесії винесено 373 питання порядку  денного.

На першому пленарному засіданні розглянуто 36 проєктів рішень, які стосуються вирішення важливих питань у різних сферах життєдіяльності громади.

Зокрема, прийнято звернення депутатів Підгаєцької міської ради до Тернопільської районної ради, Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації про передачу до комунальної власності Підгаєцької міської територіальної громади Підгаєцького районного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Підгайціагроліс" та комунального підприємства "Підгаєцьке районне бюро технічної інвентаризації".

Надано дозвіл на створення органів самоорганізації населення у селах громади - вуличних комітетів, які  вирішуватимуть важливі питання у межах територій діяльності вуличних комітетів,  в тому числі здійснюватимуть заходи та контроль щодо належного водозабезпечення громадян.

На старостів Підгаєцької міської ради покладено обов`язки вчинення нотаріальних дій на території старостинських округів, ведення погосподарського обліку та інші функції.

Прийнято ряд рішень, що стосуються приймання -передачі комунального майна громади, врегулювання питань оренди комунального майна.

Гостра дискусія велася при прийнятті рішень про створення комунальних підприємств.   Після тривалого обговорення депутатами прийнято рішення про створення трьох комунальних підприємств Підгаєцької міської ради : комунального сільськогосподарського підприємства "Підгаєцький фермер",  комунального підприємства "Дорожне", комунального  підприємства "Автотранспортне підприємство "Підгаєцьке".

Затверджено Програми, що стосуються розвитку культури, туризму, розвитку футболу, розвитку сільських територій Підгаєцької громади, Програму з відзначення 30-ї річниці Незалежності України, Комплексну програму соціального захисту населення громади, Програму "Захисник вітчизни", Програму індивідуального житлового будівництва "Власний дім".

Прийнято рішення про початок ліквідаціїї виборчих комісій, засновниками яких були сільські та міська ради Підгаєцького району.  Також прийнято  ряд  важливих рішень, що стосуються внесення  змін до міського бюджету,  змін до положення про цільовий фонд міської ради, змін до структури ради та її установ, інші важливі питання.

Сесія не завершила свою роботу. Друге пленарне засідання шостої сесії відбудеться у вівторок, 06 квітня 2021 року.