Завершила роботу шоста чергова сесія Підгаєцької міської ради

Дата: 06.04.2021 23:15

Понад 340 проєктів рішень розглянули  депутати Підгаєцької міської ради  на сьогоднішньому другому пленарному засіданні, яке тривало більше чотирьох  годин.      Практично усі вони, за винятком двох, стосувалися вирішення питань у сфері  землекористування.

Активна дискусія велася під час розгляду звернень, що стосувалися надання дозволів на виготовлення проектів землестрою на відведення земельних ділянок з метою безоплатної передачі їх у власність.

Депутати відзначили пріоритетність надання земельних ділянок учасникам АТО, учасникам бойових дій, чорнобильцям та іншим пільговим категоріям.

Також депутатами прийнято рішення про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік та рішення, яке стосувалося розгляду депутатського звернення.

Усі  питання порядку денного, внесені на розгляд  шостої сесії Підгаєцької міської ради, розглянуті.

Сесія була доволі результативною, значна частина прийнятих рішень матиме важливе значення для забезпечення життєдіяльності та розвитку громади.

Депутати завершили  роботу сесії  виконанням Державного гімну України.