Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Підгаєцької міської ради «Дорожнє»

Дата: 14.04.2021 23:26

Підгаєцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади директора комунального підприємства Підгаєцької міської ради  «Дорожнє».

Громадянство України.

Вільне володіння державною мовою.

Освіта  - вища відповідного професійного спрямування, ступінь вищої освіти не нижче магістра

Досвід роботи -  досвід роботи не менше п’яти років.

Знання сучасних інформаційних технологій: володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Знання законодавства: знання чинного законодавства України.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- особову картку (ф.П-2), автобіографію;

- копію паспорта громадянина України;

- копію документу про освіту;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше п’яти років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист довільної форми;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік (в електронному вигляді на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);

- перспективний план розвитку комунального підприємства.

Особа, яка виявила бажання  взяти участь у конкурсі може надати інші документи, що можуть підтвердити її професійні та/або моральні якості.

Строк подання документів – 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: 48000, м. Підгайці,  вул. Шевченка,39.