Вітання міського голови Ігоря МЕРЕНИ з Днем працівників пожежної охорони

Дата: 17.04.2021 13:18

Шановні пожежники!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників пожежної охорони!

За покликом серця ви обрали одну з найскладніших професій,  яка потребує  витримки, мужності та відданості своїй справі. В будь-яку хвилину ви приходите на допомогу тим, хто того потребує, ризикуючи власним життям.  І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Неважливо, де сталася катастрофа або виникла будь-яка ситуація, допомогу буде надано. Ця робота не існує без щоденної, виснажливої праці тисяч людей, які в містах і селах виїжджають до місць різних лих, щоб допомогти своїм співгромадянам.

Особлива вдячність ветеранам, які присвятили частину свого життя боротьбі з вогнем. Ви впродовж трудового життя передавали свій досвід нинішньому поколінню вогнеборців.

Бажаю усім вам життєвої енергії, стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння  українському народові. Нехай мир, злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша нелегка праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.

З повагою міський голова                                          Ігор МЕРЕНА