23 квітня 2021 року по більшості вулиць міста Підгайці буде тимчасово припинено електропостачання!

Дата: 22.04.2021 11:41

Підгаєцький РЕМ ВАТ " Тернопільенерго" інформує, що 23 квітня 2021 року з 9 год. до 16.00 год. у зв'язку із проведенням планових робіт по більшості  вулиць міста Підгайці буде тимчасово припинено електропостачання, а саме такі вулиці: Шевченка, Майдан Незалежності, Марусі Богуславки, Молодіжна, Євгена Коновальця, Сонячна, Вузька, Івана Франка, Мічуріна, Чорновола, Богдана Хмельницького, Лисенка, Бережанська, Гетьмана Мазепи,Злуки, Замкова, Шептицького, Мізерного Рена, Міцкевича,а також Застав'я і вул. Староміська у селі Старе Місто.

Дякуємо за розуміння!