Подяка міського голови Ігоря Мерени за проведений благоустрій у Підгаєцькій міській територіальній громаді!

«Якщо ви дійсно вірите, що навколишнє середовище є менш важливим, ніж економіка, спробуйте затримати дихання під час підрахунку грошей». І, справді, важко не погодитись із цим висловом американського вченого Гая Макферсона, адже саме від стану природи і її чистоти залежить здоров’я кожного із нас.

З приходом весни пробуджується природа, стає яскравіше світити сонечко, наш слух зачаровує спів пташок, а серце наповнюється  радістю від навколишньої краси і чистоти природи.

Без жодного сумніву наше місто Підгайці і населені пункти по всій території нашої громади за останні тижні стали в рази чистішими, охайнішими і красивішими. Жителям та гостям громади набагато приємніше прогулюватись вулицями нашого міста і вулицями навколишніх сіл, центральним парком  і парком біля ставка, відвідувати могили рідних на міському кладовищі і могили близьких на сільських цвинтарях, а також проводити дозвілля у різних куточках Підгаєцької громади.

Міський голова Ігор Мерена висловлює щиру подяку всім, хто долучився до проведення благоустрою у нашій міській громаді, а саме:

- старостам старостинських округів за організацію толок у своїх селах;

- депутатам Підгаєцької міської ради, які теж долучились до благоустрою на своїх округах;

-керівникам та працівникам галузі освіти, культури та охорони здоров’я;

- приватним підприємцям міста та населених пунктів;

- агрофірмам, які працюють на території громади;

- ПАТ «Тернопільгаз»;

-КП «Підгайці-Водоканал»;

- керівництву, викладачам  і студентам Підгаєцького аграрного ліцею;

- працівникам Підгаєцького РС У ДСНС у Тернопільській області;

- ДП "Бережанському лісомисливському господарству";

- Підгаєцькому РЕМ ВАТ "Тернопільенерго";

- та всім небайдужим жителям  Підгаєцької міської територіальної громади!

Наша громада неодмінно стане успішною лише за умови згуртованої та плідної праці кожного із нас. Пам’ятаймо відомий вислів: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!» І на превеликий жаль, не всі жителі громади виявились свідомими громадянами і дотримались цієї тези, адже  вже мали місце випадки засмічення прибраної території!

Поважаймо природу, поважаймо один одного, поважаймо працю один одного! Адже сьогоднішнє сміття- це завтрішня культура!

Підгаєцька міська територіальна громада стане прогресивною, охайною та успішною лише тоді, коли ми крокуватимемо нога в ногу, простягатимемо один одному руку допомоги та підставлятимемо плече!

З повагою міський голова Ігор Мерена!