Чорнобиль біль і скорбота України

Дата: 26.04.2021 08:38

Тридцять п'ять років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії  катастрофа, якій судилося стати великою раною для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших громадян , спричинила тяжкі наслідки, відізвалася болем  у багатьох родинах.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашої громади. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Багато з учасників ліквідації, на жаль, уже відійшли у вічність. Світла пам’ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю,  відвагою ліквідаторів і не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла . Згадуймо загиблих, шануймо усіх, хто сьогодні поряд з нами.

Від себе особисто та від імені депутатського  корпусу бажаю учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалим від її наслідків, їх родинам злагоди й щастя, міцного здоров’я та успіхів. Нехай ваше життя буде довгим та без хвороб.

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

З повагою міський голова Ігор Мерена