Оприлюднення переліку осіб, які подали документи для участі в конкурсних відборах та яких допущено до участі на посаду директора комунальної установи Підгаєцької міської ради «Дорожнє»

Відповідно пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про конкурс на посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів Підгаєцької міської ради, затвердженого рішенням третьої чергової сесії Підгаєцької міської ради від 24 грудня 2020 року № 4, розпорядження міського голови від 12 квітня 2021 року №64-од оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Підгаєцької міської ради «Дорожнє».

Комісією розглянуто документи кандидата на вакантну посаду РАЇНЧУКА Ігоря Франковича. Документи відповідають п. 3.5. Положення про конкурс на посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів Підгаєцької міської ради.