Оприлюднення переліку осіб, які подали документи для участі в конкурсному відборі та яких допущено до участі на посаду директора комунального закладу «Культурно-бібліотечний центр» Підгаєцької міської ради.

Дата: 30.04.2021 17:24

Відповідно пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про конкурс на посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів Підгаєцької міської ради, затвердженого рішенням третьої чергової сесії Підгаєцької міської ради від 24 грудня 2020 року № 45, розпорядження міського голови від 12 квітня 2021 року № 66-од оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Культурно-бібліотечний центр» Підгаєцької міської ради.

Комісією розглянуто документи кандидата ГОНСЬОР Галини Григорівни на вакантну посаду . Документи відповідають п. 3.5. Положення про конкурс на посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів Підгаєцької міської ради.