Отець Михайло Бісовський, настоятель церкви святого Архістратига Михаїла і депутат Підгаєцької міської ради, святкує сьогодні свій 55-річний ювілей!

Дата: 07.05.2021 08:27

У цей теплий травневий день вітаємо отця Михайла Бісовського, настоятеля церкви святого Архістратига у селі Голгоча, депутата Підгаєцької міської ради з 55- річним ювілеєм!

Прийміть побажання миру, добра, сил і здоров’я, а також чистої любові, дружби, надії і радості. Залишайтеся вірним дороговказом до Бога для парафіян.

Бажаємо міцної віри і духовних сил, благополуччя і мирного неба, щирих молитов і відсутності хвилин розпачу, поваги і світлої надії.

Нехай всі починання будуть на славу Господню, нехай  всі старання  і зусилля неодмінно вінчаються успіхом, нехай парафіяни ніколи не втратять доброї віри і сили любові до Бога.

Нехай у Вашому житті завжди горить вогонь надії і удачі, нехай Господь Бог дарує Вам та Вашій родині свої ласки  та благословення!

Многая літа!